Sıkça Sorulan Sorular

GeneoX BAKIMI NEDİR?

GeneoX Bakımı, canlanmış bir cilt ve dengeli bir cilt için vücudun kendi doğal mekanizmalarını kullanan yeni nesil bir yüz bakımı konseptidir. Tek bir uygulamada cildin oksijenlenmesine ve beslenmesine destek olur.

GeneoX NASIL ETKİ EDER?

GeneoX Bakımı cildinizi serumlara ve besleyici bileşenlerin karışımına hazırlamak için yüzeydeki cilt hücrelerine oksijen taşımaya yardımcı olur. Artan oksijen seviyeleri cildinizin bu ürünleri daha etkili bir şekilde emmesine yardımcı olacaktır. Aynı zamanda cilt yüzeyindeki oksijenin artması cildin daha genç ve sağlıklı görünmesine katkıda bulunur, kan akışını ve doğal metabolik süreçleri hızlandırır.

Ultrason teknolojisinden, cildin ihtiyacı olan aktif bileşenlerin daha iyi emilmesi için yararlanılır.

 TriPollar RF (radyofrekans enerjisi) ile derin cilt ısıtma sağlanır. Bu ısı enerjisi, kolajen üretimini teşvik etmeye ve cildi sıkılaştırarak daha tonlu bir görünüm almasına destek olur. 

Son olarak, cildinize özgü endişeleriniz için tasarlanmış bileşenlerin cilt tarafından etkili bir şekilde emilebilmesi için yüzünüze nazikçe masaj yapılacaktır.

GeneoX BAKIMININ DİĞER CİLT BAKIMLARINDAN FARKI NEDİR?

GeneoX cildin oksijenlenmesini, dışarıdan Oksijen desteği vermek yerine vücudun doğal metabolik sürecini harekete geçirerek sağlar. Aynı zamanda üç farklı teknolojinin bir kombinasyonunu sunar: Oksijenasyon, Ultrason ve Radyo Frekans. Uygulama masaj ile de desteklenir.

3’ü 1 arada kombine teknolojilerin gücü, cildiniz için ek yararların yanı sıra uzun süreli, etkili sonuçlar sağlar.

NEDEN GeneoX?
  • Yenilikçi Tedavi Deneyimi

O2 kabarcıklı Oxfoliate™ teknolojisi, vücudun oksijen seviyelerini doğal olarak artıran bir katalizör görevi görerek, tüm tedavi boyunca aktif bileşenlerin daha derinden emilmesine olanak tanır. 

Vücudun doğal süper güçlerinin kilidini açan yeni nesil bir uygulama olan Oksijenasyon bakımını LUX Ultrason deneyimi ile güçlendirin ve lenfatik masaj yoluyla detoks yaptırın. Bunun neden cildiniz ve hayatınız için olağanüstü sonuçlara açılan kapı olduğunu görün!

  • Her Yaş ve Cilt Tipine Uygun

GeneoX bakımı farklı cilt tiplerinin ihtiyaçlarına çözüm sunan ve farklı cilt endişelerini hedef alan yenilikçi bir bakımdır. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Olgun Cilt: GeneoX teknolojisi ve uygulama süreci, yaşlanan cilde karşı hassastır ve cildin elastikiyetini artırmaya, ince çizgileri azaltmaya ve yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olur.

Hassas Cilt: GeneoX cildi emmeden veya çekmeden uygulanan invaziv olmayan bir bakımdır ve bu da hassas ciltler için de uygun, yeterince hassas bir uygulama olmasını sağlar.

Kuru Cilt: Cildin nem tutma kapasitesinin artmasına ve kuru cildin yeniden nemlenmesine yardımcı olarak cilt bariyerini güçlendirir.

Yağlı Cilt: Cildi kirden arındıran, sivilcelerle savaşan ve yağ üretimini en aza indirmeye yardımcı olan anti-bakteriyel bileşenlerle GeneoX, yağlı ciltler için ideal bir çözümdür.

Karma Cilt: Karma ve dengeli cilt tiplerinin bakımı için tasarlanmış bileşenler içeren yedi GeneoX Oxypod özelleştirme seçeneği arasından seçim yapılabilir.

  • Özelleştirilmiş Tedavi Protokolleri

Her cildin ihtiyacı farklıdır. GeneoX farklı cilt sorunları için çözüm sunan 7 farklı Oxypod ve serumu ile kişiye özel bakım imkanı sunar.

  • Doğal İçerikler

Oxypod, cilt bakım teknolojilerinde yenilikçi yaklaşımları tek bit kapsülde birleştirmiştir. Tamamen doğal yoldan elde edilen aktif içerikler, kapsül içerisinde askıya alınmış durumda depolanır ve sadece GeneoX Primer Gel ile reaksiyona girdiğinde etkinleşirler.

UYGULAMA VE İYİLEŞME NE KADAR SÜRER?

GeneoX bakımı yaklaşık 30-45 dakika sürer ve herhangi bir iyileşme süreci gerektirmez. Tamamen non-invazif bir uygulama olduğu için Cilt bakımınızdan hemen sonra günlük aktivitelerinize devam edebilirsiniz.

HERHANGİ BİR YAN ETKİSİ VAR MIDIR?

GeneoX bakımının olası tek yan etkisi kızarıklıktır ancak bu da birkaç saat içinde kendiliğinden geçer.

YAZ AYLARINDA GeneoX BAKIMI YAPTIRABİLİR MİYİM?

Evet, GeneoX bakımı yaz ayları dahil tüm mevsimlerde güvenle uygulanır.

SONUÇLARI NE ZAMAN GÖREBİLİRİM?

GeneoX bakımı 3 güçlü teknolojinin sinerjik etkisinden yararlanır: Oksijenlenme, Ultrason ve Radyo Frekans. Bunlar zaten anında gözle görülür sonuçlar sağlar.
GeneoX bakımı ile anında daha parlak ve daha canlı dokuya sahip bir cilt göreceksiniz ve bu sonuçlar, daha fazla kolajen üretildikçe yavaş yavaş gelişecektir.

GeneoX BAKIMINI HANGİ SIKLIKTA YAPTIRMALIYIM?

GeneoX bakımını 2 hafta arayla yaptırabilirsiniz. Birden fazla seans GeneoX bakımı yaptıran kişiler daha pürüzsüz, daha parlak bir cilt fark ederler.
İstenilen sonuç elde edildikten sonra sonuçları korumak için rutin aylık cilt bakımı olarak yaptırabilirsiniz.

GeneoX BAKIMINDAN SONRA MAKYAJ YAPABİLİR MİYİM?

Evet, GeneoX bakımınızdan sonra makyaj yapmak güvenlidir. Sadece yeni temizlenmiş gözeneklerinizi yeniden tıkayabileceği için ağır fondötenlerden kaçınmanız önerilir.

GeneoX BAKIMINDAN SONRA NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

GeneoX bakımından sonra yaklaşık 1 hafta boyunca retinol, akne tedavisi, asit içeren cilt temizleyicileri gibi cildi tahriş edebilecek ürünlerden kaçınmak gerekir. Uygulamadan sonra cildi bol bol nemlendirmek dışında özel bir bakıma ihtiyacınız olmayacaktır.

GeneoX BAKIMI HAMİLELER VE EMZİRENLER İÇİN UYGUN MUDUR?

Hamilelik ve emzirme döneminde GeneoX bakımını önermiyoruz.